İade ve değişim koşullarınız nelerdir?

İade ve değişim işleminizin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış, etiketinin koparılmamış, tadilat görmemiş ve satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olması gerekmektedir.

Ürünlerin, siparişinizle birlikte gönderilen faturası ile gönderilmesi ve fatura üzerindeki ilgili alanların doldurulmuş olması gerekmektedir.

İade ve değişim ürünleri için süremiz 14 gündür. Bu süreyi aşan durumlarda iade ve değişim talepleriniz işleme alınmayacaktır.

Değişim talepleriniz satın aldığınız ürünün farklı renk veya bedeni için geçerli olacaktır. Farklı bir ürün ile ilgili değişim talepleri işleme alınamayacaktır.

Değişim işlemi bir defaya mahsustur. Değişim işlemi yapılan ürünle ilgili yeni bir değişim işlemi yapılmayacaktır.

Ürün iade/değişim aşamaları nelerdir?

Ürün değişimi ve iadenin olabilmesi için;ürünün kulanıcı tarafından kullanılmamış veya deforme edilmemiş olması gerekmektedir.Kullanılmış veya deforme edilmiş ürünlerin değişim ve iadesi mümkün değildir.

Değişim;ürünün beden değişimi anlamındadır.

İade;vaad edilen ürün haricinde başka bir ürün gönderilirse tarafımızdan,size sunulmuş bir haktır.Eğer web sayfamızda veya instagram adresimizde yayınladığımızdan farklı bir ürünü size satmış olursak,hiçbir ön şart sürmeden ürünlerin değişimi ve iadesi olur.

** Para iadesi olabilmesi için; satılan ürün kullanılmamış ve zarar görmemiş bir şekilde tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Para iadesinde kargo ücreti ve kapıda ödeme bedeli komisyonu ,ürün bedelinden düşülür.

Değişim ve iade olacak ürünlerle alakalı olarak , süreç başlamadan önce bizime mutlaka telefon,instagram veya mail ortamında iletişim kurmanız ve sorununuzu bizimle paylaşmış olmanız gerekmektedir.

İade / değişim ürünlerinizi gelen kargo firmasıyla tekrar bize gönderiniz. Değişim ve iade durumlarında,taraflar gönderdikleri kargonun ücretini öderler.Yani sizler gönderdiğiniz ürünün kargo bedelini,bizler ise size göndereceğimiz yeni kargonun ulaşım ücretini öderiz.

İade / değişim ürününüzün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza veya kartınıza iade edilecektir.

Değişim talepleriniz satın aldığınız ürünün farklı renk veya bedeni için geçerli olacaktır. Farklı bir ürün ile ilgili değişim talepleri işleme alınamayacaktır.
Değişim işlemi bir defaya mahsustur. Değişim işlemi yapılan ürünle ilgili yeni bir değişim işlemi yapılmayacaktır.

*Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, DOĞAN MİX tarafından iade alınmayacak veya değiştirilmeyecektir.

Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade ve değişim süresi kaç gündür?

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Kusurlu ürünlerin iade ve değişim süresi 30 gündür.

Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır

NOT: 100 TL satış değerinin altındaki indirimli ürünler için değişim ve iade seçeneği yoktur.