KREDİ KARTI 

Ödemelerinizi Visa, Visa Electron, Mastercard ve American Express kredi kartları ile yapabilirsiniz. TAKSİT Ödemelerinizi Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartları ile yapabilirsiniz. Satın alma işleminizin son aşamasında (Sipariş Özeti sayfasında), kredi kartı ve bankanıza göre taksit seçeneklerini görebilirsiniz. 

HAVALE veya EFT yöntemi ile de ödeme yapabilirsiniz. (Havale yöntemini seçtiğinizde lütfen havale bildirim formunu doldurunuz) 

Hesap Adı: Burhan Doğan
Banka: Denizbank
IBAN Numarası: TR250013400001777708500001

TESLİMAT PROSEDÜRÜ Gün İçerisinde Farklı Zamanlarda Sipariş Vermek Eğer aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek seferde yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa, farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.  Siparişinizin kargoya veriliş tarihi, ürünü sepete eklediğiniz sırada ve alışveriş sonrasında da iletilecektir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde bir bilgilendirme e-postası alacaksınız. Bize ulaşmak için Destek bölümümüzden e-posta gönderebilir, 0530 010 69 61 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.  Sipariş Takibi Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.  

Teslim Alma Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse pakedi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz. Ürün teslim şubesine geldikten sonra üç gün içerisinde ürünün kargo şirketi tarafından herhangi bir sebeple teslim edilemez ise  paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor. 

GÖNDERİM ALANI Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.   Her ürün özel kutusunda, hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim ediliyor.